مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه بفهمیم یک دختر به شروع رابطه با ما علاقه دارد؟

چگونه بفهمیم یک دختر به شروع رابطه با ما علاقه دارد؟

سوالاتی که دخترها وقتی به ادامه رابطه با شما علاقه دارند می پرسند!

راه‌های زیادی برای معاشقه وجود دارد: زبان بدن باز، تعریف‌های خوب و حتی پرسیدن سؤال‌های درست. به هر حال، شناختن کسی بدون انجام کمی پرسش و پاسخ سخت است و گاهی اوقات این پرسش‌ها وظیفه مضاعف را برای نزدیک‌تر کردن شما دو نفر انجام می‌دهند. ما سوالاتی را که دخترها وقتی از شما خوششان می آید می پرسند را بررسی می کنیم، سپس به شما می گوییم که چگونه آنها را با پاسخ های خود تحت تاثیر قرار دهید.


چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

او می خواهد بداند که آیا شما در رابطه هستید یا خیر. این ممکن است سخت‌ترین سؤال در این فهرست باشد. البته بعد از پرسیدن این سوال او امیدوار است شما در دسترس باشید. برای دادن پاسخی نرم و ملایم، بگویید: «هنوز نه. آیا شما علاقمندید؟"

برای پاسخی کمتر صمیمانه، بگویید: "در حال حاضر نه، اما من برای آن آماده هستم."


نکاتی در مورد شروع باغبانی در آپارتمان مطلب مرتبط نکاتی در مورد شروع باغبانی در آپارتمان

چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

چه جور دختری دوست داری؟ او سعی می کند ببیند که آیا شما ممکن است به او علاقه مند شوید. این نشانه قوی است که او به شما علاقه دارد و او به شما نخ می دهد تا ببیند آیا سر نخ را می گیرید یا نه.

چیزی شبیه این بگویید: "من تمایل دارم دخترانی را انتخاب کنم که کوتاه‌تر از من هستند، موهای قهوه‌ای، چشمان سبز و شخصیتی مهربان دارند." (ویژگی های خود دختر را بگویید.)


چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

او به طور نامحسوس از شما می خواهد که او را بررسی کنید. اگر او نظر شما را در مورد یک لباس، جواهرات یا هر قسمت دیگری از زندگی اش بپرسد، سعی دارد توجه شما را جلب کند. این بهانه ای به او می دهد تا کمی خودنمایی کند و همچنین در حال آزمایش است تا ببیند آیا شما جذب او شده اید یا خیر.

به او تعارف محترمانه ای بدهید ، تعریفی که چاپلوسی می کند اما او را هدف قرار نمی دهد. چیزی شبیه این بگویید: «نمی‌توانم تصور کنم چیزی به تو نیاید».


چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

دختری که شما را دوست دارد می خواهد همه چیز را در مورد شما بداند. او در مورد سرگرمی های شما، نحوه گذراندن اوقات فراغت، نوع فیلم یا کتابی که دوست دارید می پرسد. ممکن است به این دلیل باشد که او سعی می کند این کارها را در کنار شما به تصویر بکشد. در حال حاضر همه چیز عادی است، اما اگر گفتگو به خوبی پیش برود ممکن است جدی شود.

در حین صحبت کردن با او، حتماً از او در مورد علایق خود بپرسید . دخترها عاشق پسرهایی هستند که اهمیت می دهند و باحال هستند.

به او پیشنهاد کنید کتاب هایی که می خوانید را بخواند تا بتوانید دوباره با او در آن مورد صحبت کنید.


چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

خانواده شما چگونه هستند؟ او خود را به عنوان شریک زندگی شما در حال تعامل با والدین شما تصور می کند. بعضی ها می گویند وقتی ازدواج می کنید، با والدین آنها هم ازدواج می کنید. خانواده شریک زندگی شما نقش مهمی در زندگی آنها ایفا می کند و خوب است بدانید که وارد چه خانواده ای می شوید. او در تلاش است تا دقیقاً همین را دریابد. قبل از اینکه جلوتر برود، می‌خواهد بداند که آیا با سایر افراد زندگی شما کنار می‌آید یا خیر.

در صورت امکان او را دعوت کنید تا متوجه شود! به او پیشنهاد دهید که او را به مراسم عروسی، گردهمایی خانوادگی یا حتی صرفاً یک شام خانوادگی بیاورید.


چگونه بفهمیم یک دختر به ادامه رابطه با ما علاقه دارد؟

دوستانت چه گونه اند؟ او در تلاش است تا احساسی نسبت به حلقه اجتماعی شما پیدا کند. همچنین این فرصتی است تا ببیند که چگونه در مورد دیگران صحبت می کنید، که ممکن است به او بیشتر در مورد شناخت شما کمک کند. آن جاده به دو طرف می رود. از او در مورد دوستانش بپرسید: آنها چگونه هستند؟ آنها با هم چه می کنند؟ او همچنین ممکن است در مورد روابط قبلی شما بپرسد تا نوع شریک عاشقانه شما را درک کند.


فرم ارسال نظر


مطالب پیشنهادی از سراسر وب


  دستگاه آب قلیایی دکتر مومنی   |   روانشناس ایرانی در لندن   |   ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! رپورتاژ آگهی ثبت کن و دیده شو !! مشاهده