نوکارتو

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟

چگونه قرار عاشقانه خوبی داشته باشیم؟

نکاتی برای داشتن یک قرار موفق و خوب!

قرارهای اول ممکن است سرگرم کننده، اعصاب خردکن یا هیجان انگیز باشند. اما مهمتر از همه، آنها باید عاشقانه باشند! این فرصتی است که با طرف مقابل ارتباط برقرار کنید تا ببینید که آیا تناسب دارید یا خیر.


1-یک مکان رمانتیک انتخاب کنید.

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

به مکان خاصی فکر کنید که قرار ملاقات شما را عاشقانه کند. این ممکن است جایی بسیار زیبا یا تاریخی باشد، یا ممکن است فقط یک کافه عادی باشد. اگر او بیشتر از فضای باز خوشش می آید، می توانید یک کافه رو باز یا باغ گل را پیشنهاد کنید. سعی کنید مکانی را انتخاب کنید که برای او منحصر به فرد باشد، این خیلی عاشقانه تر از شام خوردن و فیلم دیدن است! اگر فرد مورد نظر اهل هنر است، ممکن است پیشنهاد کنید به یک گالری هنری بروید.


2-فعالیتی را انجام دهید که در آن بتوانید به او نزدیک باشید.

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟ مطلب مرتبط چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟

به دنبال راه هایی باشید که از نظر فیزیکی به او نزدیک باشید تا صمیمیت را ایجاد کنید. این ممکن است به معنای انتخاب یک شهربازی یا یک سالن بولینگ یا بیلیارد برای بازی باشد. فعالیت‌هایی را انجام دهید که شما را فعال نگه می‌دارد و با یکدیگر صحبت می‌کنید، نه اینکه بنشینید و چیزی را تماشا کنید. به این ترتیب، فرصت های بیشتری برای ایجاد یک ارتباط معنادار خواهید داشت. از نشستن در یک کنسرت یا نمایش طولانی اجتناب کنید، زیرا این فرصتی را به شما نمی دهد که با فرد مورد نظر ارتباط برقرار کنید.


3-گفتگو را در اولویت قرار دهید.

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

بر روی صحبت کردن و سرگرم کردن فرد مورد نظر تمرکز کنید. وقتی در قرار اول هستید، سعی کنید اطلاعاتی از آن شخص به دست آورید – اینکه او به چه چیزی علاقه دارد، شخصیتش چگونه است، چه چیزی او را خوشحال می کند. به موضوعات سبکی بچسبید، مانند خواننده ای که دوست دارد، غذای مورد علاقه او چیست و دوست دارد به کجا سفر کند. نشان دادن علاقه عمیق به صحبت های طرف مقابل قطعا عاشقانه تر از تماشای یک فیلم است، بنابراین مطمئن شوید که به پاسخ های او به دقت گوش می دهید. احساس نکنید که باید در مورد چیزهای سنگین صحبت کنید. بحث های مربوط به سیاست، مذهب و روابط را برای بعد ذخیره کنید.


4-گوشیتان را کنار بگذارید.

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

به این فکر کنید که چند بار گوشی خود را بدون اینکه به آن فکر کنید چک می کنید. گوشی خود را خاموش کنید تا اصلاً به آن نگاه نکنید. در عوض، روی قرار خود تمرکز کامل کنید. آنها احتمالاً از این طریق ارتباط بیشتری را احساس خواهند کرد. نمی توانید گوشی خود را خاموش کنید؟ تلفن خود را در حالت بی صدا قرار دهید و به این نکته توجه کنید که آن را به طور مکرر بررسی نکنید.


5-استفاده از زبان بدن باز

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

بدن خود را به سمت طرف مقابل بچرخانید و به داخل خم شوید. زبان بدنتان باید باعث شود طرف مقابل آرام و راحت باشد. همچنین بسیاری از مردم هنگام صحبت کردن، راحت‌ترند که در کنار یکدیگر بنشینند، به جای اینکه روبروی یکدیگر بنشینند. این به نظر صمیمی تر است، زیرا شما از نظر فیزیکی به یکدیگر نزدیک تر هستید.


6- خودتان باشید.

چگونه قرار خوبی داشته باشیم؟

هیچ چیز خاصی در مورد تظاهر به کسی که نیستید وجود ندارد. شما نمی خواهید طرف مقابل را فریب دهید. در عوض، در مورد اینکه چه کسی هستید بسیار صادق باشید. واقعی بودن خاص است! یک لحظه به خود یادآوری کنید که آن شخص می خواهد با خود شما قرار ملاقات بگذارد، نه با فردی که به بودن آن تظاهر می کنید پس خودتان باشید. برای اینکه احساس آرامش بیشتری نسبت به قرار ملاقات داشته باشید، راحت لباس بپوشید، با اعتماد به نفس رفتار کنید و اوقات خوشی داشته باشید.


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده