بازدید سایت خود را میلیونی کنید

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» 5 نکته ساده برای استحکام روابط پس از ازدواج

5 نکته ساده برای استحکام روابط پس از ازدواج

استحکام روابط زناشویی بعد از ازدواج

اوایل ازدواج، همه چیز جذاب و خوب است. اما بعد از مدتی، همه چیز عادی می شود و رابطه گرما و شور و شوق قبلی را از دست می دهد. همه این ها به خاطر این است که شما ازدواجتان را تبدیل به یک روتین عادی می کنید و دیگر مثل قبل برای آن تلاش نمی کنید. در اینجا چند نکته ساده برای استحکام روابطتان بیان می کنیم:


مثل قبل به ظاهرتان توجه کنید!

به ظاهرتان رسیدگی کنید. فکر نکنید وقتی در یک خانه زندگی می کنید دیگر مهم نیست که چگونه به نظر برسید. بعضی از خانم ها و یا آقایان بعد از گذشتن مدت کوتاهی از ازدواجشان، شروع به پوشیدن لباس های رنگ و رو رفته، پیژامه های بی ریخت و ... می کنند و مثل قبل به ظاهرشان اهمیت نمی دهند. پوشیدن لباس های راحتی بد نیست. اما لباس های رنگ و رو رفته و گشاد و یا صاف نکردن موهایتان، جذابیت شما را از بین می برد. اینطوری می شود که بعد از گذشتن مدت کوتاهی، پارتنرتان میلش را به شما از دست می دهد و احساس می کند مثل گذشته جذاب نیستید.


معطر باشید!

معطر بودن میتواند در روابط زن و شوهر معجزه کند . همیشه خوشبو باشید و اگر از سر کار می آیید یا آشپزی کرده اید، با دوش گرفتن و تعویض لباس، خود را برای دیدار با همسرتان آماده کنید. بوی قرمه سبزی اشتها برانگیز است، اما این بو روی لباس همسر می تواند خیلی دفع کننده باشد.

قطعا شما هم اوایل ازدواجتان، مدام حمام می روید، به خودتان عطر و ادکلن می زنید و شاید حتی از لوسیون های معطر چند میلیونی استفاده کنید. اما بعد از گذشت یک مدت کوتاه، همه چیز برایتان عادی می شود و دیگر مثل قبل خوشبو به نظر نمی رسید.

چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟ مطلب مرتبط چگونه بفهمیم افسردگی داریم؟


به بهداشت فردیتان اهمیت بدهید!

مسواک زدن و دهان خوشبو داشتن را جدی بگیرید. دندان های زرد و کثیف جذابیت شما را از بین می برد. شما و همسرتان، نزدیکترین رابطه را با هم دارید. پس حتما حتما بهداشت فردیتان را جدی بگیرید. مثل روز اول باشید، هیچ چیز تغییر نکرده است!


برای هم وقت بگذارید!

چند وقت یکبار یک شب رویایی برای خود بسازید. میتوانید گاهی بچه ها را منزل پدربزرگ و مادربزرگ بگذارید و شما یک خانه دو نفره را تجربه کنید. یا اگر مدام سرتان شلوغ است و کمتر یکدیگر را می بینید، یک روز را به وقت گذراندن با هم اختصاص دهید و به هم بفهمانید که شلوغی ها و روزمرگی ها چیزی از علاقتان کم نکرده است.


با غرغرهای الکی یکدیگر را خسته نکنید!

مدام سر همدیگر غر نزنید. اگر سر مسائل کوچک و بی اهمیت با هم دعوا کنید، هم آرامش و علاقه را از خانه تان می برید و هم از جذابیت خودتان کم می کنید. هیچکس از یک انسان غر غرو که فقط ویژگی های منفی را می بیند، خوشش نمی آید.


با رعایت این پنج نکته ساده، ازدواجتان هرگز تکراری نمی شود.

فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر دو رپورتاژ سفارش بده یک رپورتاژ هدیه بگیر مشاهده